Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Copëtues i letrës Peach PS600-20

Kodi i produktit:
229008
EAN:
7640173432951
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti i grisjes [faqe]:
8
Kapaciteti i kovës [litra]:
21
Kodi:
PS600-20

Si të porosisim në Gjirafa50?

279.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
7 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 23.29 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Copëtuesi i letrës PS600-20 ka një dizajn të thjeshtë dhe funksione efikase. Seksioni kryq është i përfshirë në copëtimin e letrave, CD-ve dhe kartave që mbajnë të dhëna sekrete dhe të ndjeshme. Copëtimi i materialeve bëhet deri në 120 minuta pa ndërprerje me kufirin e zhurmës të ulur në 55 dB, gjë që bën të mundur operimin pa zhurma shqetësuese. Mbeturinat e prera hyjnë në një kontenjerë prej 21 litrash.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
7640173432951
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti i grisjes [faqe]:
8
Kapaciteti i kovës [litra]:
21
Kodi:
PS600-20
Lansuar:
18. 1. 2018
Pesha [g / m2]:
80
Prodhuesi:
Peach

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE