Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Copëtues i letrës Peach PS600-75

Kodi i produktit:
240559
EAN:
7640182380861
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti i grisjes [faqe]:
8
Kapaciteti i kovës [litra]:
16+
Kodi i prodhuesit:
PS600-75

Si të porosisim në Gjirafa50?

226.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 18.88 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky është një copëtues i fuqishëm, i cili brenda 30 minutave copëton deri në 1440 fletë. Përveç performancës së lartë, ju do të vlerësoni një copëtim të plotë në sajë të copëtuesit micro cut (niveli P-5). Copat e prera janë me të vërtet të vogla, ku një copë A4 krijon deri në 2100 grimca. Volumi i shportës është 16 l.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
7640182380861
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti i grisjes [faqe]:
8
Kapaciteti i kovës [litra]:
16+
Kodi i prodhuesit:
PS600-75
Lansuar:
8. 8. 2018
Lloji i prerjes:
Anësore
Përmasat [mm]:
345 x 240 x 510
Pesha në kg:
7,1
Pesha [g / m2]:
70
Prodhuesi:
Peach
Standardet DIN:
P-5

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE