Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Copëtues i letrave HSM ShredStar S10

Kodi i produktit:
239956
EAN:
4026631057714
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia e prerjes [mm]:
6
Gjerësia hyrëse [mm]:
220
Kapaciteti i grisjes [faqe]:
12

Si të porosisim në Gjirafa50?

72.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 6.04 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky copëtues letrash është i përsosur për përdorim në zyre apo shtëpi. Është i pajisur me një kokë prerëse me teh 6 mm që përveç letrës mund të prej edhe CD-të / DVD-të, kredit kartelat dhe fajllat. Ka dy inpute letre me gjerësi 220 mm dhe tregues LED që ju informon mbi ndezjen, mbingarkimin dhe mbinxehjen. Kur e ngarkoni letrën copëtuesi aktivizohet automatikisht. Pjesa e copëtuar grumbullohet në një shportë 18L me pamje të tejdukshme.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4026631057714
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia e prerjes [mm]:
6
Gjerësia hyrëse [mm]:
220
Kapaciteti i grisjes [faqe]:
12
Kapaciteti i kovës [litra]:
18+
Kodi i prodhuesit:
SKAHSM0018
Lansuar:
13. 7. 2018
Lloji i prerjes:
Vertikale
Përmasat [mm]:
345 x 385 x 245
Pesha në kg:
3,89
Pesha [g / m2]:
70
Prodhuesi:
HSM
Standardet DIN:
P-2

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE