Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Copëtues i letrave HSM ShredStar X5

Kodi i produktit:
239957
EAN:
4026631057721
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia e prerjes [mm]:
4.5
Gjerësia hyrëse [mm]:
220
Kapaciteti i grisjes [faqe]:
5

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
81.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
7 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 6.79 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

ShredStar X5 ju mundëson të prishni dokumente dhe letra me efiçiencë dhe lehtësi. Aksesori është zgjidhja e përsosur për zyrën tuaj në shtëpi apo në vend të punës. Aksesori vjen me gjatësi prej 220 mm (A4), mund të copëtoj deri në 5 fleta në të njëjtën kohë të cilat i gjuan në shportën me madhësi prej 12 litrash, mban dritën LED e cila e indikon gjendjen e pajisjes si dhe e plotëson standardin e sigurisë P-4.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4026631057721
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia e prerjes [mm]:
4.5
Gjerësia hyrëse [mm]:
220
Kapaciteti i grisjes [faqe]:
5
Kapaciteti i kovës [litra]:
18+
Kodi i prodhuesit:
SKAHSM0015
Lansuar:
13. 7. 2018
Lloji i prerjes:
Anësore
Përmasat [mm]:
345 x 385 x 245
Pesha në kg:
4,2
Pesha [g / m2]:
80
Prodhuesi:
HSM
Standardet DIN:
P-4

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE