Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Copëtues i letrave IDEAL 2245 CC 2x15mm

Kodi i produktit:
239894
EAN:
4019364502934
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia e prerjes [mm]:
2
Gjerësia hyrëse [mm]:
220
Kapaciteti i grisjes [faqe]:
5

Si të porosisim në Gjirafa50?

279.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 23.29 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

IDEAL 2245 është makinë që do ju mundësoj të copëtoni letra me shpejtësi dhe siguri të plotë. Aksesori vjen me funksionalitet me shumë pak zhurmë qe e bënë të përsosur për zyrën tuaj apo shtëpinë tuaj. Aksesori vjen i pajisur me prerëse me 15 mm të gjërë dhe 220 mm të gjatë që arrinë të copëtoj 5 letra në të njëjtën kohë, mund të mbaj deri në 20 litra, vjen me madhësi prej 428 x 345 x 213 mm dhe plotëson nivelin e klasifikimit DIN P-5

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4019364502934
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia e prerjes [mm]:
2
Gjerësia hyrëse [mm]:
220
Kapaciteti i grisjes [faqe]:
5
Kapaciteti i kovës [litra]:
20
Kodi i prodhuesit:
22451111
Lansuar:
13. 7. 2018
Lloji i prerjes:
Anësore
Përmasat [mm]:
428 x 345 x 213
Pesha në kg:
7,5
Pesha [g / m2]:
70
Prodhuesi:
IDEAL
Standardet DIN:
P-5

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE