Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Copëtues i letrave IDEAL 2265 CC 2x15mm

Kodi i produktit:
239911
EAN:
4019364506970
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia e prerjes [mm]:
2
Gjerësia hyrëse [mm]:
220
Kapaciteti i grisjes [faqe]:
5

Si të porosisim në Gjirafa50?

355.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 29.62 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

IDEAL 2265 CC është makinë që do ju mundësoj të copëtoni letra me shpejtësi dhe siguri të plotë. Aksesori vjen me funksionalitet me shumë pak zhurmë qe e bënë të përsosur për zyrën tuaj apo shtëpinë tuaj. Poashtu, copëtuesi është i mirë për ambientin pasi që harxhon pak rrymë dhe ndalet automatikisht pas 30 minutave. Aksesori vjen i pajisur me prerëse me 2x 15 mm të gjërë dhe 220 mm të gjatë që arrinë të copëtoj 5 letra në të njëjtën kohë, mund të mbaj deri në 20 litra, vjen me madhësi prej 516 x 345 x 213 mm dhe plotëson nivelin e klasifikimit DIN P-5.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4019364506970
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia e prerjes [mm]:
2
Gjerësia hyrëse [mm]:
220
Kapaciteti i grisjes [faqe]:
5
Kapaciteti i kovës [litra]:
20
Kodi i prodhuesit:
22651111
Lansuar:
13. 7. 2018
Lloji i prerjes:
Anësore
Përmasat [mm]:
516 x 345 x 213
Pesha në kg:
11.5
Pesha [g / m2]:
70
Prodhuesi:
IDEAL
Standardet DIN:
P-5

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE