Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Copëtues i letrave IDEAL Shredcat 8220

Kodi i produktit:
239888
EAN:
4019364500817
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia e prerjes [mm]:
4
Gjerësia hyrëse [mm]:
220
Kapaciteti i grisjes [faqe]:
6

Si të porosisim në Gjirafa50?

89.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 7.46 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

IDEAL Shredcat 8220 është makinë që do ju mundësoj të copëtoni letra me shpejtësi dhe siguri të plotë. Aksesori vjen me funksionalitet me shumë pak zhurmë qe e bënë të përsosur për zyrën tuaj apo shtëpinë tuaj. Aksesori vjen i pajisur me prerëse me 4x 40 mm të gjërë dhe 220 mm të gjatë që arrinë të copëtoj 6 letra në të njëjtën kohë, mund të mbaj deri në 16 litra, vjen me madhësi prej 400 x 300 x 170 mm dhe plotëson nivelin e klasifikimit DIN P-4.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4019364500817
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia e prerjes [mm]:
4
Gjerësia hyrëse [mm]:
220
Kapaciteti i grisjes [faqe]:
6
Kapaciteti i kovës [litra]:
16+
Kodi i prodhuesit:
82209111
Lansuar:
13. 7. 2018
Lloji i prerjes:
Anësore
Përmasat [mm]:
400 x 300 x 170
Pesha në kg:
4.5
Pesha [g / m2]:
70
Prodhuesi:
IDEAL
Standardet DIN:
P-4

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE