Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Grirëse letrash Peach PS400-02

Kodi i produktit:
226874
EAN:
7640173433279
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia e prerjes [mm]:
7+
Kapaciteti i grisjes [faqe]:
6
Kapaciteti i kovës [litra]:
8

Si të porosisim në Gjirafa50?

28.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.38 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Marka Peach përfaqëson cilësinë zvicerane në pajisjet e zyrës. Përvoja e kompanisë shumë vjeçare, garanton produkte me cilësi të lartë dhe kënaqësi të përdoruesit. Cilësia e lartë e Peach siguron që dokumentet tuaja nuk shfrytëzohen më nga askush! PS400-02 është një grirëse efikase e dokumenteve, e dizajnuar për shtëpi dhe zyra. Gris 6 fletë në të njëjtën kohë dhe ofron prerje gjatësore. Ka nivel të klasifikimit DIN 1 dhe vëllimi të shportës prej 8 l.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
7640173433279
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia e prerjes [mm]:
7+
Kapaciteti i grisjes [faqe]:
6
Kapaciteti i kovës [litra]:
8
Kodi i prodhuesit:
PS400-02
Lansuar:
29. 11. 2017
Lloji i prerjes:
Vertikale
Prodhuesi:
Peach
Standardet DIN:
P-1

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE