Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Copëtues i letrave Peach PS500-15

Kodi i produktit:
226876
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia e prerjes [mm]:
40
Gjerësia hyrëse [mm]:
230
Kapaciteti i grisjes [faqe]:
5
Kapaciteti i kovës [litra]:
11mm

Si të porosisim në Gjirafa50?

42.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.54 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Brendi Peach përfaëson kualitetin e pajisjeve zvicerane të zyrave. Përvoja e gjatë e kompanisë garanton kualitet të lartë të produktit dhe kënaqësi të përdoruesit. Kualiteti i i copëtuesit Peach ju siguron që askush nuk do të abuzojë me dokumentet tuaja! Peach PS500-15 është copëtues efiçient për shtëpi dhe zyra të vogla. Copëton 7 letra njëkohësisht, me prerje tërthore. Niveli i sigurisë 3. Vëllimi i koshit 15 l.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia e prerjes [mm]:
40
Gjerësia hyrëse [mm]:
230
Kapaciteti i grisjes [faqe]:
5
Kapaciteti i kovës [litra]:
11mm
Kodi:
PS500-15
Lansuar:
29. 11. 2017
Përmasat [mm]:
300 x 165 x 316
Pesha në kg:
3+
Prodhuesi:
Peach

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE