Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Copëtuese e letrave Peach PS500-60

Kodi i produktit:
226879
EAN:
7640164825823
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia e prerjes [mm]:
34
Kapaciteti i grisjes [faqe]:
5
Kapaciteti i kovës [litra]:
21

Si të porosisim në Gjirafa50?

88.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 3
Disponueshmëria:
(3 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 7.38 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Marka Peach përfaqëson cilësinë zvicerane të pajisjeve të zyrës. Përvoja e gjatë e kompanisë garanton cilësi të lartë të produktit dhe kënaqësinë e përdoruesit. Cilësia e lartë e coptuesëve të Peach siguron që askush nuk do të abuzojë me dokumentet tuaja! Peach PS500-60 është një coptues efikas për shtëpitë dhe zyrat. Copton 5 fletë në të njëjtën kohë (ose 1 CD, DVD disk, kartë krediti).

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
7640164825823
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia e prerjes [mm]:
34
Kapaciteti i grisjes [faqe]:
5
Kapaciteti i kovës [litra]:
21
Kodi i prodhuesit:
PS500-60
Lansuar:
29. 11. 2017
Lloji i prerjes:
Anësore
Pesha në kg:
4.5
Pesha [g / m2]:
80
Prodhuesi:
Peach
Standardet DIN:
P-4

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE