Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Copëtuese e letrave Peach PS500-75, zezë

Kodi i produktit:
240560
EAN:
7640182380854
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti i grisjes [faqe]:
15
Kapaciteti i kovës [litra]:
16+
Kodi i prodhuesit:
PS500-75

Si të porosisim në Gjirafa50?

193.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 16.12 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kjo është një copëtuese me performancë të lartë, e cila brenda 30 minutave copëton deri në 2700 fletë. Përveç performancës së lartë, ju do të vlerësoni një copëtim të plotë në sajë të copëtuesit cross-cut. Copat e prera janë me të vërtet të vogla, ku një copë A4 krijon deri në 420 grimca. Volumi i shportës është 16 l.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
7640182380854
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti i grisjes [faqe]:
15
Kapaciteti i kovës [litra]:
16+
Kodi i prodhuesit:
PS500-75
Lansuar:
8. 8. 2018
Lloji i prerjes:
Anësore
Pesha [g / m2]:
70
Prodhuesi:
Peach
Standardet DIN:
P-4

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE