Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Grirës dokumentesh Peach PS500-20

Kodi i produktit:
203376
EAN:
7640115946157
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti i grisjes [faqe]:
7
Kapaciteti i kovës [litra]:
15
Kodi i prodhuesit:
PS500-20

Si të porosisim në Gjirafa50?

73.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 6.12 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Grirësi i dokumenteve Peach PS500-20 për përdorim më të lehtë është i pajisur me një sensor për të startuar dhe me një shportë praktike për dokumentet e copëtuara, me një vëllim prej 15 litrash. Ky grirës në të njëjtën kohë mund të marrë 7 fleta të letrës së rrafshët ose një CD apo një kredit kartelë. Peach PS500-20 ka tri klasifikime të materialit. Theksojmë se brendi Peach është një prodhues cilësor zviceran për pajisje të nevojshme për zyra.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
7640115946157
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti i grisjes [faqe]:
7
Kapaciteti i kovës [litra]:
15
Kodi i prodhuesit:
PS500-20
Lansuar:
8 Dhjetor 2016
Përmasat [mm]:
330 x 200 x 430
Pesha në kg:
4,69
Pesha [g / m2]:
80
Prodhuesi:
Peach

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE