Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Grirës dokumentesh Rexel Auto + 100X

Kodi i produktit:
162442
EAN:
5028252289207
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia e prerjes [mm]:
50
Gjerësia hyrëse [mm]:
220
Kapaciteti i grisjes [faqe]:
6

Si të porosisim në Gjirafa50?

295.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 24.62 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kompania Rexel ofron pajisje të cilësisë së lartë për mjediset biznesore që punojnë me dokumente të shumta. Në gamën e produkteve përfshihen edhe grirësit dhe copëtuesit e letrës. Në këtë kuadër, kompania ka prezantuar grirësin Rexel Auto + 100X, i cili është i përshtatshëm për përdorim shtëpiak dhe biznesor. Ka kapacitet të copëtimit në të njëjtën kohë të 6 fletëve të letrës, ndërsa automatikisht mund të marrë deri në 100 fleta. Grirësi operon me një zhurmë të vogël prej 60 dB.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
5028252289207
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia e prerjes [mm]:
50
Gjerësia hyrëse [mm]:
220
Kapaciteti i grisjes [faqe]:
6
Kapaciteti i kovës [litra]:
27
Kodi i prodhuesit:
2102559EU
Lansuar:
28 Tetor 2014
Pesha [g / m2]:
80
Prodhuesi:
Rexel

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE