Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Grirës i letrës Peach PS500-40

Kodi i produktit:
208769
EAN:
7640162279260
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia e prerjes [mm]:
5
Kapaciteti i grisjes [faqe]:
10
Kapaciteti i kovës [litra]:
21

Si të porosisim në Gjirafa50?

57.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.79 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Grini të gjitha letrat, dokumentet, disqet CD dhe DVD si dhe kartelat private të plastikës me shpejtësi dhe pa kthim mbrapa me grirësen Peach PS500-40. Grirësja mund të mbaj deri në 21 L material të grirë që i bie përafërsisht deri në 70 fletë. Grirja është e shpejtë, e qëndrueshme dhe e sigurt!

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
7640162279260
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia e prerjes [mm]:
5
Kapaciteti i grisjes [faqe]:
10
Kapaciteti i kovës [litra]:
21
Kodi i prodhuesit:
PS500-40
Lansuar:
4 Mars 2017
Lloji i prerjes:
Anësore
Standardet DIN:
P-4

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE