Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Grirës i letrës Peach PS500-70

Kodi i produktit:
208773
EAN:
7640169581076
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia e prerjes [mm]:
5
Gjerësia hyrëse [mm]:
230
Kapaciteti i grisjes [faqe]:
14

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
189.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 15.79 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Grirësi i letrës Peach PS500-70 është pajisje e nevojshme për grirjen e letrës, CD apo kartave dhe përshtatet në ambient të dhomës apo zyrës suaj. Grirësi Peach me dimension 5 x 16 mm ka kapacitet të grirjes deri në 10 letra të masës 80g/ m2 në të njejtën kohë. Kjo pajisje është e pajisur me funksion automatik Start / Stop dhe ka kontanjer grumbullues me sasi deri 21 L.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
7640169581076
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia e prerjes [mm]:
5
Gjerësia hyrëse [mm]:
230
Kapaciteti i grisjes [faqe]:
14
Kapaciteti i kovës [litra]:
18
Kodi i prodhuesit:
PS500-70
Lloji i prerjes:
Anësore
Përmasat [mm]:
330 x 200 x 430
Pesha në kg:
4
Pesha [g / m2]:
80
Prodhuesi:
Peach
Standardet DIN:
P-4

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE