Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Grirës letrash Fellowes P 48 C

Kodi i produktit:
198142
EAN:
0438595395742
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia hyrëse [mm]:
225
Kapaciteti i grisjes [faqe]:
8
Kapaciteti i kovës [litra]:
18

Si të porosisim në Gjirafa50?

99.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 8.29 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ndër produktet e brendi Fellowes, kemi edhe grirësin e letrave Fellowes P 48 C, i cili është i përshtatshëm për përdorim në shtëpi apo biznes. Shredder-i ka gjerësi të prerjes prej 50 mm dhe 3,9x input me gjerësi 225 mm. Dokumentet shkatërrohen përmes tri klasifikimeve. Letra e grisur përfundon në një kuti koleksioni 18 litra. Kjo pajisje ka një funksion automatik të startit / stopit. Gris dokumentet, karficat e vogla dhe kartat e kreditit. Gris grimcat 3,9x50 mm. Dimensionet e pajisjes janë 35 x 36 x 26 cm, ndërsa peshon 5.9 kg.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
0438595395742
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia hyrëse [mm]:
225
Kapaciteti i grisjes [faqe]:
8
Kapaciteti i kovës [litra]:
18
Kodi i prodhuesit:
Felshp48c
Lansuar:
23 Shtator 2016
Përmasat [mm]:
350 x 360 x 260
Pesha në kg:
5,9
Pesha [g / m2]:
70
Prodhuesi:
Fellowes
Ueb-i i prodhuesit:
Fellowes.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE