Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Grirës letrash Hama Basic X6A (CC 614a)

Kodi i produktit:
198841
EAN:
858888745867885
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia e prerjes [mm]:
4
Gjerësia hyrëse [mm]:
220
Kapaciteti i grisjes [faqe]:
7

Si të porosisim në Gjirafa50?

41.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.46 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Hama Basic X6A paraqet grirësin ideal për përdorim në ambientet e shtëpisë tuaj. Përdoret për grisjen e dokumenteve të panevojshme, dhe është shumë i lehtë për t'u përdorur. Ka shpejtësi të grirjes prej 3.2 metra në minutë, dhe mund të grisë deri në 6 faqe A4 në të njëjtën kohë. Grirësi ka gjerësi prej 220 mm, dhe gjithashtu ka një shportë e cila mbledh letrat e grisura, të cilën mund ta zbrazni lehtësisht.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
858888745867885
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia e prerjes [mm]:
4
Gjerësia hyrëse [mm]:
220
Kapaciteti i grisjes [faqe]:
7
Kapaciteti i kovës [litra]:
16
Kodi i prodhuesit:
X6A
Lansuar:
24 Shtator 2016
Lloji i prerjes:
Horizontale
Përmasat [mm]:
311 x 175 x 338
Pesha [g / m2]:
80
Prodhuesi:
Hama
Standardet DIN:
P-4

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE