Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Grirës letrash SencorSSK 360

Kodi i produktit:
197047
EAN:
8590669118274
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia hyrëse [mm]:
220
Kapaciteti i grisjes [faqe]:
6
Kapaciteti i kovës [litra]:
10

Si të porosisim në Gjirafa50?

53.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.46 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Grirësi i letrave Sencor SSK 360 është ideal për përdorim në shtëpinë tuaj. Ai ka brisqe të mprehta të cilat mund të përballojnë edhe grisjen e kapëseve të letrave. Ju mund të grisni deri në 7 faqe në të njëjtën kohë, me shpejtësi prej 2.2 metrash për minutë. Pajisja gjithashtu ka një shportë të cilën mund ta zbrazni lehtë, si dhe është i përshtatshëm për letra me gjerësi deri në 220 mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8590669118274
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia hyrëse [mm]:
220
Kapaciteti i grisjes [faqe]:
6
Kapaciteti i kovës [litra]:
10
Kodi i prodhuesit:
8590669118274
Lansuar:
24 Gusht 2016
Pesha në kg:
2,3
Prodhuesi:
Sencor

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE