Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Grirës letre Fellowes 60 Cs

Kodi i produktit:
203375
EAN:
043859642854
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia hyrëse [mm]:
230
Kapaciteti i grisjes [faqe]:
10
Kapaciteti i kovës [litra]:
22

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
137.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 11.46 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kjo pajisje e kompanisë Fellowes për grisjen e letrave është e përshtatshme për përdorim në shtëpi apo në zyre. Pajisja për grisjen e letrave 60 Cs është shumë produktive, ka kapacitet të grisë 10 faqe përnjëherësh me peshë prej 70 gr ndërsa gjerësia e pjesëzave të prera është 4 x 50 mm. Kjo pajisje është shumë e sigurt për përdorim, përmes sensorit Safe Sense ajo mund të filloj të punoj apo të ndalet automatikisht vetëm përmes prekjes me dorë në pjesën e sipërme. Dimensionet e kësaj pajisje janë 23 x 37 x 41 cm dhe peshon 5.8 kg.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
043859642854
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia hyrëse [mm]:
230
Kapaciteti i grisjes [faqe]:
10
Kapaciteti i kovës [litra]:
22
Kodi i prodhuesit:
Felsh60cs
Lansuar:
8 Dhjetor 2016
Lloji i prerjes:
Horizontale
Përmasat [mm]:
410 x 230 x 370
Pesha në kg:
5,8
Pesha [g / m2]:
70
Prodhuesi:
Fellowes
Standardet DIN:
P-3
Ueb-i i prodhuesit:
Fellowes.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE