Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Grirës letre Rexel Alpha S, i zi

Kodi i produktit:
156583
EAN:
5028252255097
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia hyrëse [mm]:
222
Kapaciteti i grisjes [faqe]:
5
Kapaciteti i kovës [litra]:
10

Si të porosisim në Gjirafa50?

48.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.04 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Grirësi i letrës Rexel Alpha S është pajisje që përdoret për grirjen e letrës dhe përshtatet në ambientin e dhomës apo zyrës suaj. Grirësi Rexel Alpha S ka kapacitet të grirjes deri në 5 letra të masës 80g/ m2 përnjëherë, grirësi ka dimension hyrës të gjerësisë 7.25 mm dhe gjatësisë 222 mm. Kjo pajisje është e pajisur me funksion automatik Start / Stop dhe ka konteiner grumbullues me sasi deri 10 L.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
5028252255097
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia hyrëse [mm]:
222
Kapaciteti i grisjes [faqe]:
5
Kapaciteti i kovës [litra]:
10
Kodi i prodhuesit:
2102020EU
Lansuar:
26 Korrik 2014
Përmasat [mm]:
285 x 345 x 147
Pesha në kg:
1,6
Pesha [g / m2]:
80
Prodhuesi:
Rexel

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE