Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Grirës për letër Rexel Auto + 60X, i zi

Kodi i produktit:
162443
EAN:
5028252309615
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia e prerjes [mm]:
45
Gjerësia hyrëse [mm]:
220
Kapaciteti i grisjes [faqe]:
5

Si të porosisim në Gjirafa50?

199.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 16.62 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Grirësi i letrës Rexel Auto + 60X është pajisje e nevojshme për grirjen e letrës dhe përshtatet në ambient të dhomës apo zyrës suaj. Grirësi Rexel Alpha S ka kapacitet të grirjes deri në 5 letra të masës 80g/ m2 përnjëherë me hapësirë për vendosjen e 60 letrave, grirësi ka dimension hyrës të gjerësisë 4 x 45 mm. Kjo pajisje është e pajisur me funksion automatic Start / Stop dhe ka kontanjer grumbullues me sasi deri 16 L. Pajisja ka dimensione 350 x 295 x 430 mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
5028252309615
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia e prerjes [mm]:
45
Gjerësia hyrëse [mm]:
220
Kapaciteti i grisjes [faqe]:
5
Kapaciteti i kovës [litra]:
15
Kodi i prodhuesit:
2103060eu
Lansuar:
28 Tetor 2014
Pesha [g / m2]:
80
Prodhuesi:
Rexel

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE