Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Grirës për letra Peach PS500-50

Kodi i produktit:
198187
EAN:
7640162277327
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia e prerjes [mm]:
4
Gjerësia hyrëse [mm]:
230
Kapaciteti i grisjes [faqe]:
5

Si të porosisim në Gjirafa50?

108.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 9.04 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kompania Peach iu ofron këtë grirës për letra i cili iu garanton se askush nuk do të abuzojë me dokumentet tuaja. Peach PS500-50 i shqyen letrat tuaja në formë drejtkëndore, në madhësi 4 x 33 mm. Për ta lehtësuar punën me të, ai është i pajisur me një sensor dhe një shportë praktike për dokumentet e grisura. Ai mund t'i grisë deri në 5 letra përnjëherë. Thjesht vendosini letrat në pajisje, kurse pjesa tjetër kryhet vetë. Në këtë mënyrë, ky grirës për letra parandalon mundësinë e keqpërdorimit me dokumentet tuaja.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
7640162277327
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia e prerjes [mm]:
4
Gjerësia hyrëse [mm]:
230
Kapaciteti i grisjes [faqe]:
5
Kapaciteti i kovës [litra]:
21
Kodi i prodhuesit:
PS500-50
Lansuar:
24 Shtator 2016
Lloji i prerjes:
Horizontale
Përmasat [mm]:
360 x 215 x 395
Pesha në kg:
4,75
Pesha [g / m2]:
80
Prodhuesi:
Peach
Standardet DIN:
P-4

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE