Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Grirës Rexel Prostyle + 12 për CD, letër, karta

Kodi i produktit:
198149
EAN:
5028252289467
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia hyrëse [mm]:
230
Kapaciteti i grisjes [faqe]:
12
Kapaciteti i kovës [litra]:
20

Si të porosisim në Gjirafa50?

183.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 15.29 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Grirësi Rexel Prostyle + 12 është pajisje e nevojshme për grirjen e letrës, CD-ve dhe kartave të ndryshme. Ky grirës është shumë i përshtatshëm për zyra të vogla. Grirësi Rexel Prostyle + 12 ka kapacitet të grirjes deri në 12 letra të masës 80 g / m2 si dhe të CD-ve, kartave të kreditit dhe kartonëve të ndryshëm. Ky grirës ka dimensione hyrëse të gjerësisë 4 x 35 mm dhe 213 mm. Ka një indikator i cili tregon sapo të nxehet grirësi dhe një kontejner grumbullues me sasi 20L.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
5028252289467
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia hyrëse [mm]:
230
Kapaciteti i grisjes [faqe]:
12
Kapaciteti i kovës [litra]:
20
Kodi i prodhuesit:
2102563EU
Lansuar:
23 Shtator 2016
Pesha [g / m2]:
80
Prodhuesi:
Rexel

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE