Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Grirëse e letrave SSK 150 Sencor

Kodi i produktit:
197046
EAN:
8590669118250
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia e prerjes [mm]:
7
Gjerësia hyrëse [mm]:
220
Kapaciteti i grisjes [faqe]:
5

Si të porosisim në Gjirafa50?

37.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.12 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Sencor SSK 150 është makina grirëse ideale për shtëpinë tuaj. Është shumë e thjeshtë për tu përdorur dhe vjen e pajisur me thika të çelikta që përballojnë edhe kapëset e metalta të letrave. Shpejtësia e grirjes së letrave mund të arrij deri në 2.2 m për një minut. Ndërsa, mund t'i grini për një herë deri në 5 fletë, kartela plastike, disqe CD/ DVD/ Blu-ray, etj. Kjo makinë ka një gjerësi prerëse prej 7 mm ndërsa pjesa hyrëse ka gjerësinë 220 mm. Letrat e grimcuara përfundojnë një kuti mbledhëse të cilën shumë lehtë mund ta zbrazni pasi të mbushet.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8590669118250
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia e prerjes [mm]:
7
Gjerësia hyrëse [mm]:
220
Kapaciteti i grisjes [faqe]:
5
Kapaciteti i kovës [litra]:
7
Kodi i prodhuesit:
8590669118250
Pesha në kg:
1,3
Prodhuesi:
Sencor

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE