Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Grirëse letrash Fellowes 53 C

Kodi i produktit:
198143
EAN:
0438596469060
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia e prerjes [mm]:
4
Gjerësia hyrëse [mm]:
220
Kapaciteti i grisjes [faqe]:
10

Si të porosisim në Gjirafa50?

128.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 10.71 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Produkti në fjalë është i përshtatshëm për përdorim të shpeshtë në zyre, Dokumentet shkatërrohen duke u bazuar në tri klasifikime. Fletët e grira përfundojnë në një kuti grumbulluese, nga e cila mund të largohen pa problem. Kjo pajisje bën edhe shkatërrimin e kapëseve të vogla të dokumenteve dhe kredit kartave të ndryshme.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
0438596469060
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia e prerjes [mm]:
4
Gjerësia hyrëse [mm]:
220
Kapaciteti i grisjes [faqe]:
10
Kapaciteti i kovës [litra]:
23
Kodi i prodhuesit:
Felsh53c
Lloji i prerjes:
Horizontale
Përmasat [mm]:
400 x 196 x 338
Pesha në kg:
6,8
Pesha [g / m2]:
70
Prodhuesi:
Fellowes
Standardet DIN:
P-4
Ueb-i i prodhuesit:
Fellowes.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE