Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Grirëse letrash Rexel Style

Kodi i produktit:
162446
EAN:
5028252247283
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia e prerjes [mm]:
35
Gjerësia hyrëse [mm]:
230
Kapaciteti i grisjes [faqe]:
5

Si të porosisim në Gjirafa50?

94.50 
Ju kurseni : 4.73   (5%)
89.77 € * Përfshirë TVSH-në
5% Zbritje
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 7.48 € në muaj
Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Marka Rexel sjellë në ambientet e biznesit zgjidhje mjaft cilësore për grirje dokumentesh të panevojshme si dhe shumë lloje të pajisjeve të tjera. Kjo grirëse letre është shumë cilësore, e qëndrueshme dhe tejet e sigurt për përdorim. Kapaciteti i grirjes së letrës me këtë pajisje është 5 faqe letre në 80 g / m2 dhe ka një gjerësi të prerjes prej 4 x 35 mm e që gjithashtu përpos letrës mund të presë edhe kartela të kreditit apo gjëra të tjera të ngjashme.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
5028252247283
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia e prerjes [mm]:
35
Gjerësia hyrëse [mm]:
230
Kapaciteti i grisjes [faqe]:
5
Kapaciteti i kovës [litra]:
7,5
Kodi i prodhuesit:
2101941
Lansuar:
28 Tetor 2014
Pesha [g / m2]:
80
Prodhuesi:
Rexel
Vendi i origjinës:
United Kingdom

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE