Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Grirëse letre Peach PS300-21

Kodi i produktit:
198185
EAN:
7640115946034
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia e prerjes [mm]:
3.5
Gjerësia hyrëse [mm]:
216
Kapaciteti i grisjes [faqe]:
1

Si të porosisim në Gjirafa50?

29.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.46 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kjo grirëse letre nga marka Peach është një aksesorë cilësor dhe i nevojshëm për zyrën tuaj, i cili siguron që ju nuk do të dëmtoheni nga përdorimi i saj pasi që ofron siguri të lartë gjatë përdorimit. Kjo pajisje, përveç që mund të grijë letrat e juaja, poashtu mund të grijë edhe CD ose kartela të ndryshme dhe të panevojshme. Posedon një gjerësi të prerjes prej 3.5 x 40 mm dhe gjerësi të hyrjes prej 216 mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
7640115946034
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia e prerjes [mm]:
3.5
Gjerësia hyrëse [mm]:
216
Kapaciteti i grisjes [faqe]:
1
Kapaciteti i kovës [litra]:
3,6
Kodi i prodhuesit:
PS300-21
Lansuar:
23 Shtator 2016
Lloji i prerjes:
Vertikale
Përmasat [mm]:
314 x 150 x 188
Pesha në kg:
2,3
Pesha [g / m2]:
80
Prodhuesi:
Peach
Standardet DIN:
P-4

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE