Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Grirëse letre Peach PS300-21

Kodi i produktit:
198185
EAN:
7640115946034
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia e prerjes [mm]:
3.5
Gjerësia hyrëse [mm]:
216
Kapaciteti i grisjes [faqe]:
1

Si të porosisim në Gjirafa50?

34.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.88 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kjo grirëse letre nga marka Peach është një aksesorë cilësor dhe i nevojshëm për zyrën tuaj, i cili siguron që ju nuk do të dëmtoheni nga përdorimi i saj pasi që ofron siguri të lartë gjatë përdorimit. Kjo pajisje, përveç që mund të grijë letrat e juaja, poashtu mund të grijë edhe CD ose kartela të ndryshme dhe të panevojshme. Posedon një gjerësi të prerjes prej 3.5 x 40 mm dhe gjerësi të hyrjes prej 216 mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
7640115946034
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia e prerjes [mm]:
3.5
Gjerësia hyrëse [mm]:
216
Kapaciteti i grisjes [faqe]:
1
Kapaciteti i kovës [litra]:
3,6
Kodi i prodhuesit:
PS300-21
Lansuar:
23 Shtator 2016
Lloji i prerjes:
Vertikale
Përmasat [mm]:
314 x 150 x 188
Pesha në kg:
2,3
Pesha [g / m2]:
80
Prodhuesi:
Peach
Standardet DIN:
P-4

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE