Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Grirëse për letra Rexel Auto+ 90X

Kodi i produktit:
209984
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia hyrëse [mm]:
220
Kapaciteti i grisjes [faqe]:
6
Kapaciteti i kovës [litra]:
20
Kodi i prodhuesit:
2103080EUA

Si të porosisim në Gjirafa50?

309.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 25.79 € në muaj
Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Rexel është pajisje për grirjen e letrave, kartave të kreditit dhe kapëseve të tyre e cila ka dizajn tejet elegant që lehtësisht mund të përshtatet në çdo hapësirë, qoftë dhomë apo zyrë. Kjo pajisje ka kapacitet grirje deri në 7 letra njëkohësisht me 80g/m2, me gjërësi prerje 45mm, si dhe ka aftësi mbajtëse deri në 90 letra. Të gjitha të mbeturat e letrave futen në kutinë me kapacitet 20 litra e cila mund të zbrazet kurdoherë. Gjatë grirjes së letrave, grirësja bënë shumë pak zhurmë deri në 59db, kurse të gjitha funksionet e saj janë automatike. Kjo grirëse vjen me përmasa 395 x 295 x 430 mm dhe peshë 8.1kg.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia hyrëse [mm]:
220
Kapaciteti i grisjes [faqe]:
6
Kapaciteti i kovës [litra]:
20
Kodi i prodhuesit:
2103080EUA
Përmasat [mm]:
395 x 295 x 430
Pesha në kg:
8,1
Pesha [g / m2]:
80
Prodhuesi:
Rexel
Vendi i origjinës:
United Kingdom

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE