Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Grirëse letrash Peach PS400-30

Kodi i produktit:
198183
EAN:
7640124899895
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia hyrëse [mm]:
220
Kapaciteti i grisjes [faqe]:
6
Kodi i prodhuesit:
PS400-30

Si të porosisim në Gjirafa50?

29.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.46 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kjo pajisje e kompanisë Peach për grisjen e letrave është e përshtatshme për përdorim në shtëpi apo në zyre. Pajisja për grisjen e letrave Peach PS400-30 është shumë produktive, ka kapacitet të gris 10 faqe me peshë prej 70 gr përnjëherësh ndërsa gjerësia e pjesëzave të prera është 4 x 50 mm. Kjo pajisje automatike është shumë e sigurt për përdorim. Ajo mund të filloj të punoj apo të ndalet automatikisht vetëm përmes prekjes me dorë në pjesën e sipërme. Dimensionet e saj janë 23 x 37 x 41 cm dhe peshon vetëm 5.8 kg.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
7640124899895
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia hyrëse [mm]:
220
Kapaciteti i grisjes [faqe]:
6
Kodi i prodhuesit:
PS400-30
Lansuar:
23 Shtator 2016
Përmasat [mm]:
320 x 115 x 76
Pesha në kg:
0,93
Prodhuesi:
Peach

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE