Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Makinë Grirëse e Letrave Hama Premium X12CD

Kodi i produktit:
198844
EAN:
4007249501820
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia e prerjes [mm]:
5
Gjerësia hyrëse [mm]:
225
Kapaciteti i grisjes [faqe]:
12

Si të porosisim në Gjirafa50?

78.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Transporti:
48 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 6.54 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Hama Premium X12CD është një makinë për grirjen e letrave e përkryer për shtëpinë tuaj. Është shumë e thjeshtë për tu përdorur dhe vie e pajisur edhe thika të çelikta që përballojnë edhe kapëset e metalta të letrave. Shpejtësia e grirjes së letrave mund të arrij deri në 2.2 m për një minut. Ndërsa, mund t'i grini për një herë deri në 12 fletë, kartela plastike, disqe CD/ DVD/ Blu-ray, etj. Kjo makinë ka një gjerësi prerëse prej 12 mm ndërsa pjesa hyrëse ka gjerësinë 125-225 mm. Letrat e grimcuara përfundojnë një kuti mbledhëse të cilën shumë lehtë mund ta zbrazni pasi të mbushet.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4007249501820
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia e prerjes [mm]:
5
Gjerësia hyrëse [mm]:
225
Kapaciteti i grisjes [faqe]:
12
Kapaciteti i kovës [litra]:
21
Kodi i prodhuesit:
X12CD
Lloji i prerjes:
Horizontale
Përmasat [mm]:
354 x 211 x 406
Pesha [g / m2]:
80
Prodhuesi:
Hama
Standardet DIN:
P-3

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE