Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Grirës i letrave Rexel Auto+ 130X

Kodi i produktit:
209985
EAN:
5028252504669
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia hyrëse [mm]:
225
Kapaciteti i grisjes [faqe]:
6
Kapaciteti i kovës [litra]:
26

Si të porosisim në Gjirafa50?

389.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 32.46 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Grirësi Rexel Auto+ 130X është pajisje e nevojshme për grirjen e letrës. Ky grirës është shumë i përshtatshëm për zyre të vogla. Grirësi Rexel Auto+ 130X ka kapacitet të grirjes deri në 6 letra të masës 80 g / m2. Ka një indikator i cili tregon sapo të nxehet grirësi dhe një kontejner grumbullues me sasi 26L. Ky grirës ka dimensione 43.0 x 31.2 x 44.8 cm dhe peshon 11.3 kg

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
5028252504669
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia hyrëse [mm]:
225
Kapaciteti i grisjes [faqe]:
6
Kapaciteti i kovës [litra]:
26
Kodi i prodhuesit:
2102559EUA
Përmasat [mm]:
430 x 312 x 448
Pesha në kg:
11,3
Pesha [g / m2]:
80
Prodhuesi:
Rexel

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE