Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Prerës i letrave Peach PS400-11

Kodi i produktit:
203374
EAN:
7640115946119
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti i grisjes [faqe]:
5
Kapaciteti i kovës [litra]:
7
Kodi i prodhuesit:
PS400-11

Si të porosisim në Gjirafa50?

52.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.38 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Peach PS400-11 është prerësi ideal për shtëpinë tuaj. Dokumentet copëtohen në fije të drejta dhe copëtuesi ka kontrolle të lehta që ju ndihmojnë të asgjësoni të gjitha dokumentet me lehtësi. Aksesori mund të copëtoj deri në 5 fletë në të njëjtën kohë, mban koshin me kapacitet 7 litra, mund të copëtoj, përpos letrave, edhe CD, DVD dhe kartela krediti si dhe vjen me madhësi prej 29.7 x 18 x 33.5 cm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
7640115946119
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti i grisjes [faqe]:
5
Kapaciteti i kovës [litra]:
7
Kodi i prodhuesit:
PS400-11
Lansuar:
8 Dhjetor 2016
Lloji i prerjes:
Vertikale
Përmasat [mm]:
297 x 180 x 335
Pesha në kg:
2,5
Pesha [g / m2]:
80
Prodhuesi:
Peach
Standardet DIN:
P-1

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE