Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kamerë e kompjuterit Creative BlasterX SENZ3D

Kodi i produktit:
226011
EAN:
5390660190650
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
73VF081000000
Lansuar:
9. 11. 2017
Pesha [g]:
350

Si të porosisim në Gjirafa50?

199.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 16.62 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Në ditët e sotme, komunikimet online apo edhe takimet e biznesit bëhen nëpërmjet kompjuterit, laptopëve ose tabletëve, dhe për të gjitha këto qëllime nevojitet një kamerë cilësore. Kamera Creative BlasterX është 3D dhe ju lejon të skanoni një objekt, apo identifikimin e fytyrës në një version 3D që pastaj ju mund të ndani me shokët tuaj. Kamera ka tre lente për kapjen e imazhit perfekt: kamera RGB, kamera infra të kuqe dhe projektues lazer. Këto lente punojnë së bashku me teknologjinë Intel RealSense për të kapur të dhënat e imazhit dhe për t'iu përgjigjur shprehjeve tuaja të fytyrës dhe lëvizjeve të trupit. Për një skanim të përsosur të fytyrës, kamera duhet të jetë e pozicionuar pikërisht në qendër të monitorit dhe e përkulur vertikalisht drejt fytyrës. Webcam Senz3D monitoron 22 pjesë në duart dhe nyjet tuaja, ku ju pastaj mund të përdorni lëvizje të ndryshme. Kamera ju ofron video rezolucion HD me RGB (1920 x 1080). ndërsa rezolucioni i thellësisë IR VGA (640 x 480). Kamera operon në frekuencat 20 Hz - 20 kHz. vjen me ndjeshmëri 37 ± 3 dB. raporti sinjal / zhurma 65 dB. dhe përmasat janë 44 x 100 x 157 mm. ndërsa pesha 350 g. Mund ta lidhni nëpërmjet portit USB 3.0. Kërkesat e sistemit: gjenerata e 6-të Intel Core ose më i lartë, Microsoft Windows 10 (64-bit) ose më i lartë, 8 GB RAM, 8 GB hapësirë të lirë në hard disk, port USB 3.0.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
5390660190650
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
73VF081000000
Lansuar:
9. 11. 2017
Pesha [g]:
350
Prodhuesi:
Creative Labs
Rezolucioni:
1920 x 1080
Shpejtësia e kapjes së imazheve [fps]:
30
Teknologjia:
USB 3.0
Ueb-i i prodhuesit:
Creative.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE