Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kamerë për kompjuter Microsoft LifeCam HD-3000

Kodi i produktit:
94957
EAN:
885370428421
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Incizim të imazheve:
Incizues zëri:
Kodi i prodhuesit:
T3H-00013

Si të porosisim në Gjirafa50?

38.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.21 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kamerapër kompjuter HD-3000 është projektuar të jetë zgjidhje e lehtë dhe me cilësi të lartë për video thirrje, si mënyrë më e mirë për të mbajtur kontakt me miqtë, familjarë, apo për konferenca të ndryshme online. Posedon cilësi të lartë të sensorit, i cili është i aftë të regjistrojë video 720p. Është e pajisur në atë mënyrë, që automatikisht rregullon imazhin në përputhje me kushtet e dritës, e cila jep rezultate të shkëlqyera edhe në dritë të dobët. Kjo kamerë mund të përdoret në programet e komunikimit, si Skype, Windows Live, MSN Messenger, AOL Instant Messenger, Yahoo! Messenger.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
885370428421
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Incizim të imazheve:
Incizues zëri:
Kodi i prodhuesit:
T3H-00013
Lansuar:
17 Gusht 2011
Prodhuesi:
Microsoft
Shpejtësia e kapjes së imazheve [fps]:
30
Teknologjia:
USB 2.0
Ueb-i i prodhuesit:
Microsoft.com
Video incizues:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE