Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Ueb-Kamerë Creative Live

Kodi i produktit:
85220
EAN:
5390660174285
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Incizim të imazheve:
Incizues zëri:
Kodi i prodhuesit:
73VF070000001

Si të porosisim në Gjirafa50?

25.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.12 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kamera Creative Live ëshë një kamerë e thjeshtë dhe praktike. Është një mënyrë e lehtë për të komunikuar online dhe përfshinë video të kualitetit 720 pix. Ju mund të xhironi video HD dhe po ashtu mund të bëni foto me një rezolucion prej 5.7MP. Mikrofoni i përfshirë eliminon zhurmën dhe ju mundëson zë shumë të pastër. Kamera po ashtu mund të lidhet me një USB 2.0

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
5390660174285
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Incizim të imazheve:
Incizues zëri:
Kodi i prodhuesit:
73VF070000001
Lansuar:
10 Maj 2011
Piksel efektiv [MP]:
1
Rezolucioni:
1280 x 720
Senzor:
CMOS
Shpejtësia e kapjes së imazheve [fps]:
30
Teknologjia:
USB
Ueb-i i prodhuesit:
Creative.com
Video incizues:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE