Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Uebkamerë Razer Kiyo, zezë

Kodi i produktit:
341810kom
EAN:
8886419377108
Kodi:
RZ19-02320100-R3M1
Lansuar:
11. 1. 2018
Prodhuesi:
Razer

Si të porosisim në Gjirafa50?

144.50 
Ju kurseni : 55.00   (38%)
89.50 € * Përfshirë TVSH-në
38% Zbritje Risi
Vetëm 5
Disponueshmëria:
5 artikuj
Transporti:
48 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 7.46 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Razer Kiyo është projektuar dhe testuar me shprëndarësit kryesor të videove. Si e tillë, i takon kategorisë së kamerave me ndriçim të fuqishëm, me shumë nivele që mund të zbehen ose të qartësohen. Shfaqja e pamjeve është e mundur në 60 korniza për sekondë. Kamera Kiyo ka rezolucion Full HD / HD deri në 4 Mpix (HD, 1080p @ 30FPS / 720p @ 60FPS / 480p @ 30FPS / 360p @ 30FPS) Të dhënat audiovizuale e fiksojnë pajisjen në YUY2 / MJPEG ose H.264 codec. Rezolucioni i shkrepjes së fotove është 2688x1520p. Unike është mundësia e ndriçimit të një skene me LED me 12 hapa. Kamera ka një mikrofon, dhe kërkon një ndërfaqe USB për t'u lidhur me një kompjuter.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8886419377108
Kodi:
RZ19-02320100-R3M1
Lansuar:
11. 1. 2018
Prodhuesi:
Razer

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE