Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Web Kamerë A4tech PK-910H

Kodi i produktit:
114621
EAN:
4711421896122
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Incizim të imazheve:
Incizues zëri:
Kodi i prodhuesit:
PK-910H

Si të porosisim në Gjirafa50?

43.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.62 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Webcam A4Tech PK-910H ofron rezolucion të lartë FullHD dhe mikrofon me cilësi të lartë për kapjen e imazheve të përkryera, të mprehta dhe zërit të qartë. Webkamerat janë një mjet i mrekullueshëm komunikimi që ju mundëson komunikimin me të njohurit tuaj në internet. Ato janë të përshtatshme për përdoruesit e kompjuterëve personal ose laptopëve që kanë webkamerë të integruar. Përdorimi është shumë i lehtë. Ju mund ta përdorni atë për biseda të ndryshme në Skype, MSN apo krijimin e videove në YouTube. Lidhet me port USB 2.0.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4711421896122
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Incizim të imazheve:
Incizues zëri:
Kodi i prodhuesit:
PK-910H
Lansuar:
19 Shtator 2012
Piksel efektiv [MP]:
2
Prodhuesi:
A4Tech
Rezolucioni:
1920 x 1024
Shpejtësia e kapjes së imazheve [fps]:
30
Teknologjia:
USB 2.0
Ueb-i i prodhuesit:
A4tech.com
Video incizues:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE