Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Vaj për grirës letrash Shredder Service Kit PS100-05, 355 ml

Kodi i produktit:
198189
EAN:
7640164824925
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
PS100-05
Prodhuesi:
Peach

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
9.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.79 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Shredder Service Kit PS100-05 iu ndihmon të mbani grirësin tuaj të letrave në gjendje të mirë. Ky vaj zvogëlon mundësinë e rrezikut të bllokimit apo zhurmës së pajisjes. Kjo zgjidhje ekonomike e rritë performancën e grirësit dhe e zgjatë jetën e tij.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
7640164824925
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
PS100-05
Prodhuesi:
Peach

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE