Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Vulë elektronike COLOP e-mark®, e zezë

Kodi i produktit:
275334
Besueshmëria:
100 %
EAN:
9004362514671
Fokus:
Tjera
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
153117

Si të porosisim në Gjirafa50?

447.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 3
Disponueshmëria:
3 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 37.29 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Vula e parë elektronike me ngjyra në botë. Kjo është COLOP e-mark. Plot karakteristika, mundësi të reja në çdo industri. Kjo vulë ndryshon pikëpamjen tuaj për vulat e zakonshme. Shtypni pa probleme në çdo material absorbues siç është druri, kartoni ose letra. Sipërfaqe të tilla si metali ose plastika gjithashtu do të shtypen; Ju gjithashtu mund të përdorni etiketat ngjitëse të furnizuara së bashku me vulën elektronike. COLOP e-mark ju ofron shumë veçori të dobishme. Gjenerimi QR dhe i barkodeve, data dhe ora automatike, printimi i vazhdueshëm, dhe kështu përfundimisht ne nuk ndalemi. Vula elektronike nuk vendos kufizime në ngjyrën e printimit. Fisheku me tre ngjyra të zhvilluara posaçërisht për markën elektronike COLOP siguron shtypjen e saktë të çdo ngjyre. As logot shumëngjyrëshe dhe madje edhe fotot nuk paraqesin problem për të. Vula COLOP është e krahasueshme në madhësi me një maus kompjuterik. Bartni atë në një kuti mbrojtëse elegante, duke eleminuar çdo dëmtim. COLOP gjithashtu funksionon offline. Thjesht ngarkoni një gjurmë gishti paraprakisht, ose deri në 4 gjurmë të gishtërinjëve në një kohë dhe kaloni midis tyre me një trokitje të lehtë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
EAN:
9004362514671
Fokus:
Tjera
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
153117
Lansuar më:
14. 11. 2019
Prodhuesi:
COLOP

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE