Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Switch D-Link DES-1005, i zi

Kodi i produktit:
61728
EAN:
7900692175242
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
DES-1005D/E
Konsumi (W):
3
Lansuar:
10 Maj 2011

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
17.50 
Ju kurseni : 1.00   (6%)
16.50 € * Përfshirë TVSH-në
6% Zbritje
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.38 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Switch D-Link DES-1005D, është i pajisur me 5 porte që mundëson konektimin në 5 pajisje në mënyrën Full-Duplex Gigabit Ethernet me shpejtësi deri në 10 / 100 / S Mbps BaseTX, poashtu pajisja ofron shpejtësi transferimi 200 Mbps në mënyrën Full-DuplexOperation. Pajisja përkrah sistemin MDI / MDI – X sistem i cili eleminon nevojën e ndryshimit të kabllove ekzistuese. Pajisja D-Link DES -1005D mbështetë standardet IEEE 802.3 (10BASE-T) që mundëson konektim direkt mes serverit dhe switch-it. Pajisja përmbanë butonë LED që shfaqin sistemin e funksionimit të porteve.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
7900692175242
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
DES-1005D/E
Konsumi (W):
3
Lansuar:
10 Maj 2011
Numri i lidhësve LAN 100 Mbps:
5
Prodhuesi:
D-Link
Shpejtësia e mbështetur [Mb / s]:
100
Ueb-i i prodhuesit:
Dlink.com

Bashkangjitja Switch D-Link DES-1005 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE