Switch D-Link DGS-1005D, i bardhë

Kodi i produktit:
54814
EAN:
7900692526860
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
DGS-1005D/E
Konsumi (W):
8
Lansuar:
10 Maj 2011

Si të porosisim në Gjirafa50?

23.50 
Ju kurseni : 1.00   (4%)
22.50 € * Përfshirë TVSH-në
4% Zbritje
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.88 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Switch D-Link DGS-1005D, është i pajisur me 5 porte që mundëson konektimin në 5 pajisje në mënyrën Full-Duplex Gigabit Ethernet me shpejtësi deri në 10 / 100 / 1000 Mbps BaseTX. Pajisja përkrah sistemin MDI / MDI – X sistem i cili eleminon nevojën e ndryshimit të kabllove ekzistuese. Pajisja D-Link DGS-1005D gjithashtu mbështetë standardet 802.3 (10BASE-T), 802.3u (100BASE-TX), 802.3ab (1000BASE-T Gigabit Ethernet) dhe 802.3x (Row control), ose 802.1p QoS. Pajisja përmbanë butonë LED që shfaqin sistemin e funksionimit të porteve. Pajisja ka dimensione 142 x 108 x 31 mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
7900692526860
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
DGS-1005D/E
Konsumi (W):
8
Lansuar:
10 Maj 2011
Numri i lidhësve LAN 1000 Mbps:
5
Prodhuesi:
D-Link
QoS:
Shkalla maksimale e transmetimit [Gbps]:
2
Shpejtësia e mbështetur [Mb / s]:
1 000
Ueb-i i prodhuesit:
Dlink.com

Bashkangjitja Switch D-Link DGS-1005D edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE