Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Access Point - Ruter për Wi-Fi Asus RT-AC68 AC1900

Kodi i produktit:
140032
EAN:
4716659440888
Numri i porteve RJ-45:
5
Standardet WLAN (Wifi):
802.11a, 802.11ac, 802.11b, 802.11b, 802.11g, 802.11n
Shtrirja e frekuencës [GHz]:
2.4, 5
Shpejtësia e transferimit për HUB / Switch [MB/s]:
1 000

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
186.50 
Ju kurseni : 47.00   (25%)
139.50 € * Përfshirë TVSH-në
25% Zbritje
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 11.62 € në muaj
Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Asus RT-AC68 është ruter për Wi-Fi i cili u përket gjeneratave të reja të ruterëve, të cilat kanë një shpejtësi ekstreme të transferimit të të dhënave. Ruteri përmban shërbime si ASUS iCloud që e forcon shpejtësinë deri në 1.9 Gbps. Asus iCloud është aplikacion elegant dhe shumë i lehtë për tu përdorur që e zgjeron shpërndarjen e të dhënave brenda shërbimeve të ndryshme të sistemeve operative iOS dhe Android. iRadar është forcues sinjalesh që është pjesë e këtij ruteri, e cila i’a rritë dhe forcon sinjalet e valëve. Përmes porteve USB 2.0 dhe 3.0, ruteri shpërndanë të dhëna mes pajisjeve të lidhura në të. ASUS RT-AC68 punon me frekuencë deri 5GHz. Ruteri ka dy konektorë RJ-45 dhe një port WAN që e rritë shpejtësinë e transferit deri 1000 Mbps. Ruteri ka tri antena të jashtme të cilat e mundësojnë shpërndarjen e valëve në distanca të largëta.

Vlerësimet

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4716659440888
Firewall:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
90IG00C0-BM3010
Lansuar:
26 Tetor 2013
Lloji i antenës:
E lëvizshme
Lloji i ruterit:
Access point, Wifi Router
Mbështetje për 3G:
Mbështetje për IPv6:
Menaxhimi:
Numri i porteve HUB / Switch:
4
Numri i porteve RJ-45:
5
Numri i porteve WAN:
1
Prodhuesi:
ASUS
Shpejtësia e transferimeve WAN [MB/s]:
1 000
Shpejtësia e transferimeve WLAN (WiFi) [MB/s]:
1300+600
Shpejtësia e transferimit për HUB / Switch [MB/s]:
1 000
Shtrirja e frekuencës [GHz]:
2.4, 5
Standardet WLAN (Wifi):
802.11a, 802.11ac, 802.11b, 802.11b, 802.11g, 802.11n
Ueb-i i prodhuesit:
Asus.com

Bashkangjitja Access Point - Ruter për Wi-Fi Asus RT-AC68 AC1900 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE