Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Monitor AOC G2460PF - LED 24"

Kodi i produktit:
180284
Altoparlantë:
Port hyrës DVI:
Numri i porteve HDMI:
1
Numri i porteve USB-A 2.0:
4
Përmasat e kapëses VESA:
100 x 100

Si të porosisim në Gjirafa50?

289.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Transporti:
48 orë
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 24.12 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

AOC është sinonim i teknologjisë me cilësi të lartë dhe çmim të arsyeshëm. Kompania përdor teknologjinë më të fundit, të inkorporuar në monitor të besueshëm, që tejkalojnë pritjet e bizneseve dhe konsumatorëve. Këta monitor prodhohen në mbrojtje të mjedisit në përputhje me standardet ndërkombëtare mjedisore si ENERGY STAR, TCO dhe EPEAT.

AOC G2460PF është një monitor 24 " me rezolucion 1920 x 1080 dhe normë të rifreskimit prej 144Hz. AMD FreeSync, e kombinuar me kartën grafike AMD Radeon dhe AMD Catalyst, që sigurojnë sinkronizim të vazhdueshëm të monitoriit dhe normave të rifreskimit të GPU për të eliminuar dëmtimin e syve, ngecjen dhe vonesat. Koha jashtëzakonisht e shkurtë reaguese prej 1 ms dhe një rifreskim prej 144 Hz, eliminojnë veçoritë e ndërhyrjes, të tilla si imazhet e paqarta, që mund të rezulton në një ndryshim në rezultatin e lojës tuaj. Rezolucioni Full HD ju jep një pamje të përkryer dhe të pabesueshme.

Sorry, the description of the image is missing.

Rregullimi i lartësisë dhe animit

Rack AOC mund të rregullohet në 4 drejtime, duke i lejuar përdoruesit të rregullojë lehtësisht lartësinë e monitorit, ta kthejë monitorin në të djathtë ose në të majtë dhe të rrotullojë monitorin me 90 gradë. Gëzoni lojërat me lehtësi ergonomike.

Sorry, the description of the image is missing.

Teknolgji Flicker Free

Kjo teknologji eliminon dridhjen e ekranit dhe optimizon ndriçimin për të zvogëluar tendosjen e syve. Shikimi i monitorit është shumë më i rehatshëm për përdoruesit.

Sorry, the description of the image is missing.

Zërim të jashtzakonshëm!

Altoparlantët e integruar lejojnë biseda të lehta me familjen, miqtë ose kolegët tuaj. Për filma, muzikë ose lojëra, ju mund të shijoni tingujt me cilësi të lartë pa u shqetësuar për lidhjen e altoparlantëve të jashtëm.

Sorry, the description of the image is missing.

Lidhje të shpejta dhe të lehta!

Për lidhje me pajisje të ndryshme ky monitor ka një USB 2.0 Hub të integruar që siguron lidhje të përshtatshme për USB me çfarëdo pajisjesh periferike, një HDMI dhe një DisplayPOrt me të cilët ju mund të lidhni pajisje të tjera deri në 60 Hz në monitorin tuaj. Me këto porte mund të kaloni prej kompjuterit në konsolë, dhe gëzoni një sasi të madhe mundësish të reja duke luajtur lojërat tuaja të preferuara.

Sorry, the description of the image is missing.

Vlerësimet

Sherbim dhe produkt perfekt.
Produkti ka arrite brenda 5 dite. I paketuar ne me gjitha pajisjet percjellese, plus nje dhurate nga Gjirafa50.
Shkruaj koment

Detajet teknike

Altoparlantë:
Diagonalja e ekranit ["]:
24
DisplayPort:
Dritë të pasme LED:
EAN:
4038986145381
FreeSync:
Frekuencë [Hz]:
144
Fuqia dalëse e altoparlantëve [W]:
2
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
565,4
Këndi horizontal i shikimit [°]:
170
Këndi vertikal i shikimit [°]:
160
Kodi i prodhuesit:
G2460PF
Koha e reagimit [ms]:
1
Konsumi [W]:
22,7
Kontrast [1]:
80 000 000
Lansuar:
31 Tetor 2015
Lartësia [mm]:
393,6
Lloji i ekranit:
TN
Lojë:
Ndriçimi [cd/m2]:
350
Ngjyra:
Zezë
Ngjyrat e mbështetura [milion]:
16.7
Numri i porteve DisplayPort:
1
Numri i porteve HDMI:
1
Numri i porteve USB-A 2.0:
4
Përmasat e kapëses VESA:
100 x 100
Përmasat [H x W mm]:
565.4 x 393.6(+130) x 244.58
Pesha [kg]:
6,54
Pitch [Hz]:
0,27
Pivot:
Port hyrës DVI:
Port hyrës HDMI:
Port hyrës VGA (D-Sub):
Prodhuesi:
AOC
Raporti i shikimit:
169
Rezolucioni:
1920 x 1080 (Full HD)
Sipërfaqja e ekranit:
E pashkëlqyeshme
Trashësia [mm]:
244,58
USB:
USB Hub:
Varje në mur:

Bashkangjitja Monitor AOC G2460PF - LED 24" edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE