Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Monitor ASUS 28" - PB287Q

Kodi i produktit:
151968
:
3840 x 2160 (4K UHD)
Ndriçimi [cd/m2]:
300
Ueb-i i prodhuesit:
Asus.com
Sipërfaqja e ekranit:
E pashkëlqyeshme
Rezolucioni:
3840 x 2160 (4K UHD)

Si të porosisim në Gjirafa50?

525.50 
Ju kurseni : 30.00   (6%)
495.50 € * Përfshirë TVSH-në
6% Zbritje
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 41.29 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Monitori ASUS PB287Q ka një madhësi mbresëlënëse, duke ofruar performancën 4K UHD, rezolucion shumë të lartë, kënde të gjera dhe fotografi shumë të kthjellët. Ky monitor është ideal për animator CGI, dizajnerë, programerë, dizajnerë grafik apo përdorues të tjerë të cilët merren me dizajn apo editim të fotove dhe videove. Madhësia e ekranit të ASUS PB287Q është 28" (71.12cm) me rezolucion 3840 x 2160, ndriçim të lartë 300 cd/m2 dhe reagueshmëri 1 ms. Dimensionet e ASUS PB287Q janë 660 x 414 x 220.0, duke përfshirë këtu edhe bazën.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

:
3840 x 2160 (4K UHD)
Altoparlantë:
Diagonalja e ekranit ["]:
28
DisplayPort:
Dritë të pasme LED:
EAN:
4716659666448
Fuqia dalëse e altoparlantëve [W]:
4
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Këndi horizontal i shikimit [°]:
170
Këndi vertikal i shikimit [°]:
160
Kodi i prodhuesit:
90LM00R0-B02170
Koha e reagimit [ms]:
1
Konsumi [W]:
60
Kontrast [1]:
100 000 000
Lansuar:
14 Maj 2014
Lloji i ekranit:
TN
Lojë:
Ndriçimi [cd/m2]:
300
Ngjyra:
Zezë
Ngjyrat e mbështetura [milion]:
1070
Numri i porteve HDMI:
2
Përmasat e kapëses VESA:
100 x 100
Përmasat [H x W mm]:
660 x 414 x 220
Pesha [kg]:
7,9
Pitch [Hz]:
0,16
Pivot:
Port hyrës HDMI:
Prodhuesi:
ASUS
Raporti i shikimit:
169
Rezolucioni:
3840 x 2160 (4K UHD)
Sipërfaqja e ekranit:
E pashkëlqyeshme
Ueb-i i prodhuesit:
Asus.com
Varje në mur:

Bashkangjitja Monitor ASUS 28" - PB287Q edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE