Monitor ASUS PG248Q LED 24"

Kodi i produktit:
196371
Diagonalja e ekranit ["]:
24
Port hyrës HDMI:
Numri i porteve HDMI:
1
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
2
Përmasat e kapëses VESA:
100 x 100

Si të porosisim në Gjirafa50?

555.50 
Ju kurseni : 107.00   (19%)
448.50 € * Përfshirë TVSH-në
19% Zbritje
Vetëm 2
Disponueshmëria:
(2 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 37.38 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

ASUS ROG PG248Q është monitor me rezolucion të lartë prej 1920 x 1200 p, me mbështetje për kënde të gjera si dhe mundësi për t'u lidhur me pajisje tjera. Monitori gjithashtu mbështetë teknologjitë më të avancuara ASUS Flicker dhe Free Eye Care, teknologji këto që do të mbrojnë sytë tuaj nga dëmtimet e mundshme. Ai ka një dizajn ergonomik dhe është i përshtatshëm veçanërisht për lojëra kompjuterike, mirëpo mund të përdoret edhe për shikim të filmave apo dizajn grafik. Lidhet me pajisjet tjera me portin USB 3.0. Vjen ma një madhësi 24".

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Diagonalja e ekranit ["]:
24
DisplayPort:
Dritë të pasme LED:
EAN:
4712900388947
Frekuencë [Hz]:
180
G-Sync:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
561,6
Këndi horizontal i shikimit [°]:
170
Këndi vertikal i shikimit [°]:
160
Kodi i prodhuesit:
90LM02J0-B01370
Koha e reagimit [ms]:
1
Konsumi [W]:
65
Kontrast [1]:
1 000
Lansuar:
10 Gusht 2016
Lartësia [mm]:
418,2
Lloji i ekranit:
TN
Lojë:
Ndriçimi [cd/m2]:
350
Ngjyra:
Zezë
Ngjyrat e mbështetura [milion]:
16.7
Numri i porteve DisplayPort:
1
Numri i porteve HDMI:
1
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
2
Përmasat e kapëses VESA:
100 x 100
Pesha [kg]:
6,6
Pitch [Hz]:
276
Pivot:
Port hyrës HDMI:
Prodhuesi:
ASUS
Raporti i shikimit:
169
Rezolucioni:
1920 x 1080 (Full HD)
Sipërfaqja e ekranit:
E pashkëlqyeshme
Trashësia [mm]:
237,9
Ueb-i i prodhuesit:
Asus.com
USB:
USB Hub:
Varje në mur:

Bashkangjitja Monitor ASUS PG248Q LED 24" edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE