Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Monitor BenQ BL2480 - LED 24" (60cm), Full HD, i zi

Kodi i produktit:
224185
Altoparlantë:
Ndriçimi [cd/m2]:
250
Ueb-i i prodhuesit:
Benq.cz
Trashësia [mm]:
175
Rezolucioni:
1920 x 1080 (Full HD)

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
158.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 13.21 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

BenQ BL2480 është monitor i dizajnuar për të gjitha ata që dëshirojnë të editojnë fotografi, video apo të punojnë për një kohë të gjatë dhe të kenë hapësirë të mjaftueshme për manovrim si dhe teknologjitë më të fundit për t'i mbrojtur sytrë tuaj.

Aksesori vjen me madhësi diagonale prej 24" (60cm) që mban rezolucionin Full HD prej 1920 x 1080 piksela dhe kombinohet me 250 cd / m2 shkëlqim, 1000:1 kontrast si dhe shpejtësi reagimi prej 5ms, është pajisur me portet VGA, HDMI, DP dhe audio jack për lidhjen e pajisjeve të tjera periferike si dhe vjen me ngjyrë të zezë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Altoparlantë:
Diagonalja e ekranit ["]:
24
DisplayPort:
Dritë të pasme LED:
EAN:
4718755073533
Frekuencë [Hz]:
76
Fuqia dalëse e altoparlantëve [W]:
2
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
540
Këndi horizontal i shikimit [°]:
178
Këndi vertikal i shikimit [°]:
178
Kodi i prodhuesit:
9H.LH1LA.TBE
Koha e reagimit [ms]:
5
Konsumi [W]:
27
Kontrast [:1]:
12000000
Lartësia [mm]:
420
Lloji i ekranit:
IPS
Ndriçimi [cd/m2]:
250
Ngjyra:
Zezë
Ngjyrat e mbështetura [milion]:
16.7
Numri i porteve DisplayPort:
1
Numri i porteve HDMI:
1
Përmasat e kapëses VESA:
75 x 75, 100 x 100, 200 x 100, 200 x 200, 300 x 300, 400 x 200, 400 x 400
Pitch [Hz]:
0.27
Port hyrës HDMI:
Port hyrës VGA (D-Sub):
Prodhuesi:
BenQ
Raporti i shikimit:
16: 9
Rezolucioni:
1920 x 1080 (Full HD)
Trashësia [mm]:
175
Ueb-i i prodhuesit:
Benq.cz
Varje në mur:

Bashkangjitja Monitor BenQ BL2480 - LED 24" (60cm) edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE