Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Monitor BenQ GL2760H - LCD 27 "

Kodi i produktit:
146487
Diagonalja e ekranit ["]:
27
Numri i porteve HDMI:
1
Ueb-i i prodhuesit:
Benq.cz
Trashësia [mm]:
215
Sipërfaqja e ekranit:
E pashkëlqyeshme

Si të porosisim në Gjirafa50?

211.50 
Ju kurseni : 48.00   (23%)
163.50 € * Përfshirë TVSH-në
23% Zbritje Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 13.62 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Shijoni ditën tuaj të punës me monitorin BenQ GL2760H. Ky është një monitor LED LCD me dizajn klasik në ngjyrë të zezë, i dedikuar për shfrytëzim në biznes. Teknologjia Flicker-Free ju siguron rehati maksimale për sytë tuaj. Duke e ditur që drita e kaltër të cilën e prodhojnë të gjithë monitorët shkaktojnë dhimbje koke dhe probleme me sy, ky dizajn ka përfshirë teknologjinë unike BenQ me dritë të kaltër të intesitetit të ulët. Monitori ka rezolucion të plotë HD 1920 x 1080. Për lidhje me kompjuter ka nga një porte të tipit VGA, D-Sub, HDMI dhe DVI-D.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Diagonalja e ekranit ["]:
27
Dritë të pasme LED:
EAN:
4718755051982
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
641
Këndi horizontal i shikimit [°]:
170
Këndi vertikal i shikimit [°]:
160
Kodi i prodhuesit:
9H.LC8LA.RBE
Koha e reagimit [ms]:
2
Konsumi [W]:
29
Kontrast [:1]:
12 000 000
Lartësia [mm]:
488
Lloji i ekranit:
TN
Ndriçimi [cd/m2]:
300
Ngjyra:
Zezë
Ngjyrat e mbështetura [milion]:
16.7
Numri i porteve HDMI:
1
Përmasat e kapëses VESA:
100 x 100
Përmasat [H x W mm]:
488 x 641 x 215
Pesha [kg]:
5,4
Pitch [Hz]:
0,31
Port hyrës DVI:
Port hyrës HDMI:
Port hyrës VGA (D-Sub):
Prodhuesi:
BenQ
Raporti i shikimit:
16: 9
Rezolucioni:
1920 x 1080 (Full HD)
Sipërfaqja e ekranit:
E pashkëlqyeshme
Trashësia [mm]:
215
Ueb-i i prodhuesit:
Benq.cz
Varje në mur:

Bashkangjitja Monitor BenQ GL2760H - LCD 27 " edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE