Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Monitor Dell UltraSharp UP3216Q 32"

Kodi i produktit:
180952
:
3840 x 2160 (4K UHD)
Ndriçimi [cd/m2]:
300
USB Hub:
USB:
Trashësia [mm]:
51,5

Si të porosisim në Gjirafa50?

1,628.50 
Ju kurseni : 42.00   (3%)
1586.50 € * Përfshirë TVSH-në
3% Zbritje Risi
Vetëm 4
Disponueshmëria:
4 artikuj
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 132.21 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Rezolucioni i monitorit Dell UltraSharp UP3216Q është HD 4K 3840 X 2160 me 60Hz. Përmes teknologjisë PremierColour siguron pamje mjaft reale dhe të gjalla. Ky monitor siguron mesatarisht 64 herë më tepër ngjyra se sa monitorët normal. Parametrat e ngjyrave dhe ndriçimit mund t'i editoni përmes sustave të instaluara në pjesën e monitorit. Monitori është i edicionit flat-screen.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

:
3840 x 2160 (4K UHD)
Diagonalja e ekranit ["]:
32
DisplayPort:
Dritë të pasme LED:
EAN:
5397063621866
Frekuencë [Hz]:
60
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
749,9
Këndi horizontal i shikimit [°]:
178
Këndi vertikal i shikimit [°]:
178
Kodi i prodhuesit:
210-AGUR
Koha e reagimit [ms]:
6
Konsumi [W]:
70
Kontrast [:1]:
2 000 000
Lartësia [mm]:
444,6
Lloji i ekranit:
IPS
MHL:
Ndriçimi [cd/m2]:
300
Ngjyra:
Zezë
Ngjyrat e mbështetura [milion]:
1070
Numri i porteve HDMI:
1
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
4
Përmasat e kapëses VESA:
100 x 100
Pitch [Hz]:
182
Port hyrës HDMI:
Prodhuesi:
Dell
Raporti i shikimit:
16:9
Rezolucioni:
3840 x 2160 (4K UHD)
Sipërfaqja e ekranit:
E pashkëlqyeshme
Trashësia [mm]:
51,5
USB:
USB Hub:
Varje në mur:

Bashkangjitja Monitor Dell UltraSharp UP3216Q 32" edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE