Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Monitor HP 24f - LED 24" (60cm), Full HD, i argjendtë

Kodi i produktit:
236739
Diagonalja e ekranit ["]:
23.8
Lojë:
Sipërfaqja e ekranit:
E pashkëlqyeshme
Rezolucioni:
1920 x 1080 (Full HD)
Reduktim i ngjyrës së kaltër:

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
148.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 12.38 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

HP 24f monitor me ekran të gjerë nga HP është projektuar për përdorim të gjithanshëm - si për punë ashtu edhe për argëtimin. Përdoruesit e këtij modeli do të vlerësojnë këndet e gjera të shikimit dhe teknologjinë IPS. Ngjyra e bukura dhe shkëlqimi i lartë bëjnë që imazhet të duken shumë autentike.

Monitori ka teknologji LED, vjen me madhësi prej 24" me orientim 16:9 dhe rezolucion FHD (1,920 x 1,080 në 60 Hz). Raporti dinamik i kontrastit është 10,000,000: 1, koha e përgjigjes është 5ms dhe shkëlqim 300 cd / m2. Teknologjia Plug and Play mundëson që monitori të lidhet me kompjuterin tuaj pa pasur nevojë për softuer shtesë. Poashtu posedon porte VGA dhe HDMI.

Vlerësimet

Shkruaj koment

Detajet teknike

Diagonalja e ekranit ["]:
23.8
Dritë të pasme LED:
EAN:
192018368583
FreeSync:
Frekuencë [Hz]:
75
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
539,8
Këndi horizontal i shikimit [°]:
178
Këndi vertikal i shikimit [°]:
178
Kodi i prodhuesit:
2XN60AA
Koha e reagimit [ms]:
5
Konsumi [W]:
19
Kontrast [:1]:
10000000
Lansuar:
17. 5. 2018
Lartësia [mm]:
408,8
Lloji i ekranit:
IPS
Lojë:
Ndriçimi [cd/m2]:
300
Ngjyra:
Argjendtë
Numri i porteve HDMI:
1
Pesha [kg]:
2.84
Pitch [Hz]:
0274
Port hyrës HDMI:
Port hyrës VGA (D-Sub):
Prodhuesi:
HP
Raporti i shikimit:
16: 9
Reduktim i ngjyrës së kaltër:
Rezolucioni:
1920 x 1080 (Full HD)
Sipërfaqja e ekranit:
E pashkëlqyeshme
Trashësia [mm]:
180

Bashkangjitja Monitor HP 24f - LED 24" (60cm) edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE